Apartmány Krasvill
Štýlové ubytovanie v Ždiari
4 apartmány
s kapacitou pre 22 osôb
APARTMÁNY KRASVILL

S výhľadom na štíty Belianskych Tatier

Apartmány Krasvill sa nachádzajú v atraktívnej lokalite obce Ždiar, z ktorej je výborná dostupnosť do všetkých lyžiarskych stredísk a ku všetkým atrakciám v Ždiari a okolí. Skvelá poloha v pokojnom prostredí ponúka úžasný a jedinečný výhľad na štíty Belianskych Tatier.

Ponúkame ubytovanie v 4 apartmánoch s kompletne vybavenými kuchyňami. V každej kuchyni sa nachádza kávovar s kapsulovou kávou zdarma. Celková kapacita objektu je 22 osôb. Apartmány sú výnimočné rozlohou – najmenší apartmán má rozlohu 48 m² a najväčší mezonetový apartmán má rozlohu 102 m². Aapartmány sú rôzne variabilné – k dispozícii môže byť apartmán s 1 spálňou (pre 4 osoby) až po apartmán s 3 spálňami (pre 8 osôb). Súčasťou každého apartmánu je priestranný balkón s výhľadom na hory, uzamykateľná miestnosť na odkladanie kočíkov, lyžiarskeho alebo iného športového vybavenia, bezplatné WI-FI a parkovanie pri apartmánoch zdarma.

O vaše pohodlie, ochranu a bezpečnosť sa stará inteligentná domácnosť, ktorá zabezpečuje monitorovanie a regulovanie teploty, vlhkosti a čistoty ovzdušia. V objekte je možnosť zmeny teploty a intenzity osvetlenia, zároveň je zabezpečené v prípade výpadku el. prúdu núdzové osvetlenie a kúrenie na dobu viac ako 24 hodín.

Bez obmedzenia je Vám k dispozícii biliard, stolný futbal, sezónne v exteriéri veľké detské ihrisko, trampolína, turnball a rôzne športové potreby. Bezplatne ponúkame zapožičanie rôznej výbavy pre detičky – detské cestovné postieľky, jedálenské stoličky a pod. V blízkosti sa nachádza zastávka skibusu, ktorý Vás v zimnej sezóne odvezie do blízkych lyžiarskych stredísk zdarma.

V prípade záujmu o stravovanie, je možnosť objednať raňajky alebo polpenziu v penziónoch, vzdialených približne 100m od apartmánov.

ŽDIAR

Pre rodiny a priateľov

Naše apartmány ponúkajú komfortné ubytovanie pre rodiny s deťmi, prípadne skupiny rodín a priateľov, ktorí vyhľadávajú priestranné a útulné ubytovanie na strávenie svojej dovolenky. Veríme, že v Apartmánoch Krasvill strávite krásne, ničím nerušené chvíle pohody, oddychu a relaxu.

Snažíme sa zabezpečiť všetko pre Vašu spokojnosť a pohodlie, aby ste sa u nás cítili minimálne tak, ako doma.